Навчання відбувалося в межах лідерської програми «Створюємо цифрове майбутнє», до участі в якої були запрошені провідні фахівці цифрової трансформації України
За підтримки Мінцифри CDTO Campus започаткував партнерство з Джорджтаунським університетом із метою навчати провідних фахівців, залучених у цифровізацію публічного сектору.
Навчання у США складалося з низки робочих зустрічей та навчальних сесій, орієнтованих на професійне зростання, здобуття нових знань та встановлення професійних зв’язків лідерів цифровізації України.
«Нам важливо мати потужні цифрові команди, які підтримуватимуть цифрову трансформацію на місцях та будуватимуть найзручнішу цифрову державу у світі. Для того, щоб підсилювати експертизу команд та залучати нових цифрових менеджерів, ми ініціюємо низку освітніх програм. Початок партнерства CDTO Campus та McCourt School of Public Policy університету Georgetown — це нова можливість не лише інкорпорувати міжнародний досвід, а й передавати власні інноваційні рішення світу», — зазначила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції.
До навчальної поїздки долучилися провідні фахівці у сфері цифровізації держсектору, представники приватного та громадського секторів — спеціалісти, які ініціюють та реалізовують найпотужніші цифрові ініціативи у країні й були рекомендовані своїми керівниками як компетентні експерти діджиталізації.
«Сила цифрової трансформації яскраво проявилася в боротьбі України за свободу. Небаченими темпами країна змогла впровадити та адаптувати цифрові технології в державному секторі, переосмисливши надання послуг і створивши уряд, орієнтований на потреби людей. Це дозволило уряду залишатися ефективним для своїх громадян у цей надзвичайно складний час. Школа публічної політики МакКорта та програма «Tech & Public Policy» має за честь співпрацювати з CDTO Сampus, щоб зміцнити цифрову політичну спроможність лідерів українського уряду. Це міжнародне партнерство, як і подібні до нього, відкриває можливості для формування інноваційного та сповненого надії цифрового майбутнього, що веде до більш пов'язаного та демократичного світу», — сказала Мішель Де Муй, директорка програми «Tech & Public Policy» Школи публічної політики МакКорта.
«Навчальна програма для підвищення навичок та компетенцій фахівців із цифрової трансформації, яку підтримало USAID, є одним із напрямків допомоги для зміцнення кіберстійкості України. Учасники програми покращили свої цифрові знання, дослідили виклики та можливості цифрового уряду, який здатен інтегрувати у свою діяльність цифрову етику, конфіденційність та кібербезпеку, а також навчилися ухвалювати data-driven рішення, розвивати продуктове мислення та стратегії цифрової трансформації. Сильні цифрові лідери в державному секторі є однією з основ для протистояння України атакам Росії в кіберпросторі та посилення захисту її інформаційних систем та ресурсів», — зазначив Карл Вурстер, керівник відділу з питань цифровізації Місії USAID в Україні.
«Один із пріоритетів роботи Ukraine-Moldova American Enterprise Fund — підтримувати нове покоління цифрових лідерів, здатних розвивати інноваційні підходи та впроваджувати передові технології в державному секторі. Співпраця з Джорджтаунським університетом та участь у таких навчальних інтенсивах відкриває перед українськими фахівцями унікальні можливості для професійного зростання та обміну досвідом на міжнародному рівні. Це не лише навчання, а й важливий крок у зміцненні цифрового потенціалу нашої країни», — зазначив Антон Ващук, директор Програми інновацій, освіти та підприємництва UMAEF.
Крім цього, під час інтенсиву відбулися заходи та події, направлені на розбудову міжнародних партнерств. Серед них — зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом України у США Оксаною Маркаровою, круглий стіл із фахівцями Центру безпеки та новітніх технологій Сполучених Штатів тощо.
«Підтримуючи Україну у впровадженні цифрових трансформацій уже майже 10 років, Фонд Східна Європа завжди приділяв неабияке значення навчанню публічних службовців. Нам потрібна справжня армія цифрових лідерів на всіх рівнях, щоб темпи позитивних змін зростали, а цифровий розрив між містом і селом долався швидше. Ця навчальна програма — ще один крок до цієї мети», — зазначив Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа.
Під час фінального етапу програми в Києві цифрові лідери долучаться до форсайту про стратегічне прогнозування в цифрову еру.
Лідерська програма CDTO Campus «Створюємо цифрове майбутнє» реалізується спільно з програмою Tech & Public Policy Школи публічної політики МакКорта при Джорджтаунському університеті у Вашингтоні, США, за підтримки Ukraine-Moldova American Enterprise Fund та Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України».
Лідерська програма CDTO Campus втілюється Фондом Східна Європа. Програму та CDTO Campus підтримують Visa Foundation, Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, у співпраці з Digitality GovTech Centre of Excellence, під патронатом Міністерства цифрової трансформації України.
Слідкуйте за новинами CDTO Campus на наших сторінках у соцмережах.